Müslüm Gürses’e benzemek istiyordu! Farah Zeynep Abdullah’ı bulmak için evden kaçan genç aranıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz hafta ilginç bir olay yaşandı. 15 yaşındaki Müslüm Gürses hayranı Kaan Çam, 21 Nisan Pazar günü Bursa Osmangazi Altıparmak Mahallesinden kayboldu. Kaan’ın İstanbul’a ünlü olma hayaliyle gittiği, daha sonra kaybolduğu belirtildi.

Müge Anlı’ya bağlanan bir izleyici tarafından, Müslüm Gürses hayranı gencin İstanbul’da gezdiği ve oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın kendisinin kız arkadaşı olduğunu söylediği belirtildi.

Kadir Bey, Kaan’ın yanına gelip Farah Zeynep Abdullah’a nasıl ulaşabileceğini sorduğunu, Nişantaşı’nda gezindiğini açıkladı. İstanbul’da semt semt gezerken birçok esnafa Farah Zeynep Abdullah’ın kız arkadaşı olduğunu ve ona acil ulaşması gerektiğini söylediği öğrenildi.

Canlı yayına bağlanan bir görgü tanığı, kayıp olduğu düşünülen 15 yaşındaki Kaan’ı Nişantaşı ve Beşiktaş semtlerinde bir bankta otururken gördüğünü söyledi.

HENÜZ ULAŞILAMADI

Nişantaşı ve Şişli gibi semtlerde de etraftaki esnaflara oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın sevgilisi olduğunu söyleyerek dolaşan gence, henüz ulaşılamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir